כיוון פסנתרים

 

במלניק פסנתרים ניתן לקבל שרותי כיוון פסנתרים מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר

כנר יכול לכוון את כינורו בעצמו לפני שיתחיל לנגן בו, גיטריסט יודע כיצד לכוון את הגיטרה שלו כדי שזו תפיק את הצלילים המשובחים ביותר. כשפסנתרן מעוניין להפיק את המיטב מהפסנתר שלו, עליו להיעזר במכוון פסנתרים מקצועי.

 

הפסנתר הוא כלי נגינה גדול במיוחד, וחלקו הפנימי גדול ומורכב הרבה יותר מכל כלי נגינה אחר. כל לחיצה על אחד הקלידים שבפסנתר מפעילה פטיש קטן, שראשו עטוף לבד, המקיש על מיתר פלדה, המתוח על מסגרת פלדה שבתוך הפסנתר. צלילי הפסנתר מופקים כאשר מיתרים אלו מהדהדים בתיבת התהודה. כדי שהצלילים הללו יהיו מדויקים, כל הפטישים ומיתרי הפלדה חייבים להיות מכוונים ומתואמים.

 

מיתרי הפסנתר, המשוכים על מסגרת הפלדה, יוצרים מתח קבוע של כ- 20 טון. עם הזמן, המתח נחלש ולכן, גם במצב רגיל, צריך לכוון את הפסנתר פעם בשנה. כיוון הפסנתר מושפע משינויים חיצוניים בסביבת הפסנתר, כגון שינויי טמפרטורה קיצוניים, רמת לחות או יובש גבוהים, העברה ושינוי מקום הפסנתר, חשיפה לשמש וכיו"ב כל אלה עלולים להשפיע על כיוון הפסנתר.

 

תדירות השימוש בפסנתר משפיעה גם היא על הצורך בכיוון הפסנתר. פסנתר שלא נמצא בשימוש זמן רב ולא כוון פעם בשנה, יזדקק לכמה כיוונים רצופים על מנת להחזירו למצב האופטימלי.

 

פסנתר שמנגנים עליו באופן רציף ואינטנסיבי, יזדקק לכיוונים תכופים יותר על ידי מכוון פסנתרים מקצועי.

 

כיוון פסנתרים
כיוון פסנתרים מקצועי – מלניק פסנתרים

 

מכוון פסנתרים – להחזיר עטרה ליושנה
גודלו של הפסנתר יכול להטעות אותנו ולגרום לנו לחשוב שהוא חסין בפני פגיעות רבות, אולם למעשה הפסנתר הוא כלי רגיש מאוד, שיכול להיפגע כתוצאה מטלטולים, מחום ומלחות. כל פגיעה שכזו עלולה לפגוע במנגנון הפנימי של הפסנתר ולפגום באיכות ובדיוק הצלילים שהוא מפיק. במקרים שכאלו רק מכוון פסנתרים יוכל להחזיר עטרה ליושנה.

בכל פעם שהפסנתר מועבר מכתובת לכתובת, או אפילו מאולם לאולם, המנגנון שלו עובר טלטלה. גם אם ההובלה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים, סביר להניח שיהיה צורך בכיוון פסנתרים. וגם כאשר הפסנתר לא נמצא בשימוש זמן רב, או לחלופין, לאחר תקופה ארוכה של נגינה, מיתריו יזדקקו לכיוון על ידי מכוון פסנתרים מקצועי.

"מלניק פסנתרים" – הכיוון הנכון
"מלניק פסנתרים" שמחה להעמיד לרשותכם למעלה מ- 60 שנות ניסיון ומוניטין בתחום הפסנתרים, ולהעניק שירותי כיוון פסנתרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הודות לידע הטכני הרב שצברנו ולהיכרותנו עם שלל סוגי הפסנתרים, יש ביכולתנו לבצע כיוון פסנתרים מקצועי לכל פסנתר.

עם צוות המכוונים והטכנאים של "מלניק פסנתרים", נמנים מכווני פסנתרים מקצועיים ומיומנים, בעלי שמיעה מוסיקלית אבסולוטית, המאפשרת להם להבחין גם באי הדיוקים הקטנים ביותר. יחד עם החוש הטכני המפותח שלהם, הם יכולים לבצע מלאכת מחשבת עדינה ומורכבת בכל פסנתר, ולשפר את איכות ודיוק הצלילים שהוא מפיק.

זקוקים לשירותיו של מכוון פסנתרים מקצועי? צרו קשר עוד היום עם מלניק פסנתרים, ונשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר!

 

ליצירת קשר:

חייגו עכשיו
נגישות
WordPress Video Lightbox Plugin
This site was created with the help of Beetle (www.beetle.net.ua)